Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Miramichi
2018 BMW X5 xDrive35i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $26,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:145,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 24341A |
| City: | Miramichi |
2019 Mazda CX-3 GS (A6) 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $17,495 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:127,721 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | M524B |
| City: | Miramichi |
2021 Ford Expedition Platinum 4dr 4x4
| Price: | $47,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,400 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | ES559A |
| City: | Miramichi |
2022 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $23,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:N/A
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F5400A |
| City: | Miramichi |
2022 Ford Edge Titanium 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $26,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:92,091 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ES617A |
| City: | Miramichi |
2022 Ford Escape Titanium Hybrid 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:59,221 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ES536B |
| City: | Miramichi |
| Price: | $18,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,599 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 24339A |
| City: | Miramichi |
| Price: | $31,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:52,515 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 24318 |
| City: | Miramichi |
| Price: | $29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:81,622 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 24336 |
| City: | Miramichi |
Loading More Vehicles ...










