Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Miramichi
2019 Chevrolet Silverado 1500 LD LT
| Price: | $27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:168,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F1236B |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $33,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:106,653 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F1457B |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $62,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:100,540 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F1440A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $53,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 24352 |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $28,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:72,588 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ES563A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $61,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:88,500 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 7.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 24353 |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
2024 RAM 1500 Classic Warlock 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
| Price: | $48,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:9,273 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 24332A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:77,890 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | BR622L |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









