Used Ford for Sale in Miramichi
| Price: | $33,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:106,653 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F1457B |
| City: | Miramichi |
2021 Ford Expedition Platinum 4dr 4x4
| Price: | $47,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,400 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | ES559A |
| City: | Miramichi |
2022 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $23,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:N/A
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F5400A |
| City: | Miramichi |
2022 Ford Edge Titanium 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $26,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:92,091 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ES617A |
| City: | Miramichi |
2022 Ford Escape Titanium Hybrid 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:59,221 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ES536B |
| City: | Miramichi |
| Price: | $62,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:100,540 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F1440A |
| City: | Miramichi |
| Price: | $53,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 24352 |
| City: | Miramichi |
| Price: | $28,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:72,588 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ES563A |
| City: | Miramichi |
| Price: | $31,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:52,515 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 24318 |
| City: | Miramichi |
Loading More Vehicles ...










