Used Ford for Sale in Miramichi
2021 Ford Expedition Platinum 4dr 4x4
| Price: | $47,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,400 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | ES559A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
2022 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $23,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:N/A
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F5400A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
2022 Ford Edge Titanium 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $26,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:92,091 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ES617A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
2022 Ford Escape Titanium Hybrid 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:59,221 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ES536B |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $31,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:52,515 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 24318 |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:81,622 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 24336 |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
2020 Ford EcoSport Titanium 4x4 Sport Utility
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:94,506 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | BR568A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...








