Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Miramichi
2023 Ford Bronco Sport Outer Banks 4dr 4x4
| Price: | $34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:52,552 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | BR562L |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
2023 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:67,258 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | BR573A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $62,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:80,100 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F1481A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $35,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,335 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | M610A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:N/A
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F1460L |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...





