Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Miramichi
2022 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $23,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:141,636 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F5400A |
| City: | Miramichi |
2022 Ford Edge Titanium 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $26,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:92,091 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ES617A |
| City: | Miramichi |
| Price: | $34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:78,152 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 24368 |
| City: | Miramichi |
2022 Ford Escape Titanium Hybrid 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:59,221 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ES536B |
| City: | Miramichi |
| Price: | $42,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:77,890 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | BR622L |
| City: | Miramichi |
| Price: | $52,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,262 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 24372 |
| City: | Miramichi |
| Price: | $28,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:72,588 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ES563A |
| City: | Miramichi |
| Price: | $37,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:67,455 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | ES624A |
| City: | Miramichi |
2022 Ford Expedition XLT 4dr 4x4
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:94,100 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | EP604A |
| City: | Miramichi |
Loading More Vehicles ...










