Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Miramichi
2020 Ford EcoSport Titanium 4x4 Sport Utility
| Price: | $19,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:94,506 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | BR568A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:156,818 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | F5401A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
| Price: | $19,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:128,161 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 24375 |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
2020 Ford Escape S 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:182,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 24355A |
| City: | Miramichi |
Text to find out more information or to take a test drive 506-704-6525 To apply right now for financing use this link : https://www.townefordnb.com/to-apply-for-credit/
Towne Sales and Service Ltd. is a local and family owned business with your interests in mind and our ve.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...





